Ηράκλειο 06 / 03 / 2014

ΚΡΗΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1. Δ/νσεις Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπ/σης Ν. Λασιθίου.

1. Διευθυντές/τριες σχολικών μονάδων Α’/θμιας & Β’/θμιας Εκπ/σης περιοχής Ιεράπετρας (δια των Δ/νσεων )

1. Εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής, σχολικών μονάδων Α’/θμιας & Β’/θμιας Εκπ/σης περιοχής Ιεράπετρας (δια των Διευθυντών/ντριών των Σχολείων τους)

ΚΟΙΝ:

1. 1.Περιφερειακή Δ/νση Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπ/σης Κρήτης.

1. 2.Προϊσταμένους Επιστημονικής και Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Α’/θμιας & Β’/θμιας Εκπ/σης Κρήτης.

1. 3.Ομάδα Φυσικής Αγωγής Δ/νσης Β’/θμιας Εκπ/σης Ν. Λασιθίου.

Τηλ:

γραμματείας:

Fax:

κινητά:

προσωπικα:

γραμματεία:

website:

Ρολέν 4, 71305, Ηράκλειο

2810342206 & 2810246860

2810222076

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

grss@dide.ira.sch.gr

ΘΕΜΑ: Ενημέρωση εκπ/κών ΠΕ11, περιοχής Ιεράπετρας, για τη Διενέργεια του Προγράμματος ΕΥΖΗΝ

Σχετ: Η με αριθμ. Πρωτ. 193728/Γ4/17-12-2013 της Διεύθυνσης Φυσικής Αγωγής του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Καλούνται οι Εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής, που υπηρετούν στις σχολικές μονάδες Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπ/σης περιοχής Ιεράπετρας να συμμετέχουν σε ενημερωτική συνάντηση σχετικά με τη Διενέργεια του Προγράμματος ΕΥΖΗΝ τη Τρίτη 11/03/2014 και ώρα 12:00-14:00 στο αμφιθέατρο του 2ου Δ.Σχ. Ιεράπετρας

Στη συνάντηση μπορεί να συμμετέχουν και οι Δ/ντές των σχολικών μονάδων Α’/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης περιοχής Ιεράπετρας.

Παρακαλούνται οι Δ/ντές των σχολικών μονάδων:

1.να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς ΠΕ11 των σχολείων τους και

2.να διευκολύνουν την συμμετοχή τους στο σεμινάριο, εφόσον δεν παρακωλύεται η εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μονάδας.

Ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής

Ph.D. Α. Κατσαγκόλης