Ηράκλειο 12 / 01 / 2014

ΚΡΗΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1. Δ/νσεις Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπ/σης Ν. Λασιθίου.

1. Διευθυντές/τριες σχολικών μονάδων Α’/θμιας & Β’/θμιας Εκπ/σης Ν. Λασιθίου (δια των Δ/νσεων, βλ. πίνακα )

1. Εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής, σχολικών μονάδων Α’/θμιας & Β’/θμιας Εκπ/σης Ν. Λασιθίου (δια των Διευθυντών/ντριών των Σχολείων τους)

ΚΟΙΝ:

1. 1.Περιφερειακή Δ/νση Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπ/σης Κρήτης.

1. 2.Προϊσταμένους Επιστημονικής και Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Α’/θμιας & Β’/θμιας Εκπ/σης Κρήτης.

1. 3.Ομάδα Φυσικής Αγωγής Δ/νσης Β’/θμιας Εκπ/σης Ν. Λασιθίου.

Τηλ:

γραμματείας:

Fax:

κινητά:

προσωπικα:

γραμματεία:

website:

Ρολέν 4

2810342206 & 2810246860

2810222076

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

grss@dide.ira.sch.gr

ΘΕΜΑ: Πίνακας συμμετεχόντων εκπ/κών ΠΕ11 στο εργαστηριακό-επιμορφωτικό πρόγραμμα, 1ου επιπέδου: εισαγωγικό/αρχαρίων, «Βασικές εφαρμογές Η/Υ και η αξιοποίησή τους στο μάθημα της Φυσικής Αγωγής».

Ο πίνακας των συμμετεχόντων εκπαιδευτικών ΠΕ11 στο εργαστηριακό, επιμορφωτικό πρόγραμμα, 1ου επιπέδου: εισαγωγικό/αρχαρίων, με θέμα: «Βασικές εφαρμογές Η/Υ και η αξιοποίησή τους στο μάθημα της Φυσικής Αγωγής», που θα διεξαχθεί την Παρασκευή 17, 24, 31 Ιανουαρίου (ώρα, 5:00μμ - 8:00μμ), Σάββατο 18 Ιανουαρίου (ώρα,10:00πμ – 1:00μμ), και Σάββατο 25 Ιανουαρίου (ώρα, 9:00πμ – 2:00μμ) 2014 στις εργαστηριακές αίθουσες Η/Υ του 2ου Γυμνασίου Αγ. Νικολάου είναι ο παρακάτω:

α/α

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Υποχρέωση όλων των αιτούντων και κριτήριο επιλογής στο επόμενο ή σε μελλοντικά σεμινάρια, αποτελεί η παρακολούθηση και των πέντε (5) ενοτήτων του εργαστηριακού προγράμματος ή η άμεση ειδοποίηση σε περίπτωση που προκύψει πρόβλημα με τη συμμετοχή κάποιου συμμετέχοντα, προκειμένου να ειδοποιηθούν οι επιλαχόντες.

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες να φροντίσουν να ενημερωθούν ενυπογράφως οι εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής της σχολικής μονάδας τους.

Ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής

Ph.D. Α. Κατσαγκόλης